
- To wydarzenie minęło.
Ten koncert jest w Twoim typie, to nasz wspólny pomysł na świętowanie niepodległości. W pierwszej części będzie można usłyszeć zupełnie nowe rzeczy: osiem piosenek, które napisaliśmy specjalnie z na tę okazję. Zaśpiewają je maciejówkowi soliści przy akompaniamencie świetnych muzyków. Będzie też chór Mathesianum. Oj, będzie pięknie… a potem – jeszcze piękniej, bo zaśpiewamy wszyscy w prawie 700-osobowym chórze, razem z dzieciakami na scenie, jakby na wielkim kolędowaniu “Pierwszą brygadę”, “Hej, hej, ułani!”, “O mój rozmarynie” i wiele innych wzruszających i dumnych piosenek.
Zakończyliśmy akcję zbierania funduszy na koncery https://odpalprojekt.pl/p/rzeczpospolita-spiewajaca Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział!
Do zobaczenia w sobotę 10 listopada o 18.00 w Centrum Sztuki IMPART przy ul Mazowieckiej 17. Przyjdźcie zaśpiewać z nami!
Bilety w cenie 20 zł dostępne są w Kawiarni Cherubinowy Wędrowiec i siedzibie Fundacji Młoda Rzeczpospolita (Wejście od ogrodu przy Maciejówce)